Chiny Młyn do szlifowania proszkowego producent
Dom

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

1
Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.
Qingdao EPIC Powder Machinery Co., ltd
Profil firmy
Nasza firma EPIC POWDER jest profesjonalnym dostawcą drobnych produktów do przetwarzania proszków, zwłaszcza mielenia proszkowego, klasyfikacji proszku, obróbki powierzchni proszków i recyklingu odpadów, poprzez proces suchy i mokry.

Nasz zespół ma ponad 35 lat doświadczenia w różnych procesach proszkowych. Nasza technologia i doświadczenie są opracowywane głównie w oparciu o instrukcje techniczne naszych niemieckich konsultantów, którzy byli inżynierami projektu i projektantem klasyfikatorów w Hosokawa Alpine Germany. Mamy również konsultantów z Australii i Malezji, którzy kiedykolwiek pracowali w Omya od ponad 28 lat i byli zaangażowani w projektowanie nowych projektów i ulepszanie istniejących instalacji w Omya.

Dostarczyliśmy maszyny i usługi do różnych projektów obróbki drobnego proszku w przemyśle mineralnym, przemyśle chemicznym, przemyśle spożywczym i rolnym oraz przemyśle farmaceutycznym. Posiadamy obszerną bazę danych z ponad 5000 raportów z ponad 1000 różnych materiałów.

Jesteśmy nie tylko w stanie dostarczyć maszyny najwyższej klasy, ale także zapewnić dostosowane do potrzeb projekty, aby spełnić wymagania produkcyjne klientów. Będziemy ściśle współpracować z klientem, aby zdefiniować wykonalność i zakres każdego projektu oraz znaleźć najlepsze rozwiązania, aby spełnić ich cele:


- Studium wykonalności i koncepcji;
- Test przetwarzania próbki i analiza laboratoryjna;
- Obliczanie kosztów i rentowności;
- harmonogram i planowanie zasobów;
- Rozwiązanie „pod klucz”, modernizacja zakładu i rozwiązanie modernizacyjne.

Od początku do końca możemy zapewnić profesjonalne i wymagające zarządzanie projektem:

- Planowanie;
- Nadzór i zarządzanie na placu budowy;
- Instalacja i testowanie oprzyrządowania i systemu sterowania;
- Uruchomienie maszyn i urządzeń;
- Szkolenie pracowników;
- Wsparcie w trakcie produkcji.

Przestrzegamy zasady długoterminowej współpracy z klientami. Naszym celem jest realizacja idealnego połączenia zaawansowanej technologii i niskich inwestycji dla naszych klientów. Wierzymy, że dzięki konsekwentnemu wysiłkowi pomożemy Ci przejść do pierwszego rzędu świata przetwarzania proszku!

Historia
Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie do przetwarzania materiałów

2007: AsiaTsing (Szanghaj) Engieering And Equipment Co., Ltd została założona w Szanghaju / Chinach, aby pomóc panu Kretschmerowi / IVA w Niemczech w realizacji projektów przetwarzania proszku w Chinach.

2010: AsiaTsing połączyła siły z Micron (Qingdao) Powder Technology And Equipment Co., pokrywa, aby pomóc Micron (Qingdao) w realizacji projektów przetwarzania proszku w Chinach i za granicą.

2012: AsiaTsing rozpoczął współpracę z Grupą EPIC i wspólnie założyli EPIC (Qingdao) Powder Machinery Co., Ltd w Qingdao / Chiny, aby rozwijać działalność w branży przetwarzania proszku na rynku światowym.

EPIC POWDER specjalizuje się w technologii przetwarzania proszku, jest spółką zależną EPIC GROUP i założona w maju 2012 r. Siedziba EPIC znajduje się w porcie Qingdao. Prowincja Shandong, Chiny.

Usługa
MOŻEMY DOSTARCZYĆ DOSTOSOWANE USŁUGI

Zgodnie z aktualnymi wymaganiami, powstaje szereg rozwiązań procesowych, a po analizie porównawczej wybierane jest najbardziej racjonalne rozwiązanie, aby osiągnąć prywatny cel dostosowywania.

Nasz zespół
EPIC POWDER specjalizuje się w technologii przetwarzania proszku. Nasz zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie w różnych procesach przetwarzania proszku. Jesteśmy najbardziej profesjonalnym dostawcą projektów przetwarzania proszków, w szczególności mielenia proszku, klasyfikowania proszku do dyspergowania proszku, obróbki powierzchni proszku i recyklingu odpadów, poprzez proces suchy i mokry.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Proszek EPIC

Ilość pracowników : 22~50

Coroczne wyprzedaże : 2.5 million-5 million

Rok założenia : 2012

pc Export : 50% - 60%